Damla Şelale

Mağazalar için Modern Dekorasyon Fikirleri; Su Dekorları

damla şelale

Mağazalar için Modern Dekorasyon Fikirleri; Su Dekorları

Vitrinler artık daha göz alıcı ve daha konsept. Mağaza içi tezgahlar daha akışkan ve stantlar daha coşkun…

Mağazalara trend getiren su dekorları, işletmelerin hem görselini hem bereketini artıran temalarıyla, 2019’un favorileri arasında yer alıyor. Özellikler AVM’ler ve mağazacılık sistemlerinin gelişkin olduğu alışveriş alanlarında, vitrinlerin hiçbiri ilgi çekmiyor. Binlerce karmaşık renk, binlerce kıyafet, binlerce aksesuar ve yapay mankenler.

İşletmelerin dikkat çekmeleri ve ticaret sektöründe öne çıkmak, özellikle teksitl ve modada biraz zor. Çünkü moda çok hızlı, günlük ve güncel ilerliyor. Tüm vitrinlerde aynı renk, doku ve temalar olduğu için mağazacılık sektöründe yeni bir trend beliriyor. Su perdeleri

Doğanın Ferahlatıcı Etkisinde Alışverişe Ne Dersiniz?

Suyun dinginlik veren yapısı hem görsel hem işitsel hitabeti, bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. İnsanı yumuşatan, pozitif duyguları kıvama getiren ve berrak duygular ileten en temel unsurdur. Alışverişteki kararsızlıkların geçirilmesi, istekli ve daha pozitif alışveriş yapılması, karmaşadan uzak seçimler yapılması için muazzam etkiye sahiptir.

Mağaza vitrinlerinde boydan boya kullanılan su duvarları, şelaleler işletmenin doğrudan ilgi çekmesini sağlıyor. Tüm tekstil karmaşasından sıyrılıp, hedef kitleye doğrudan erişimi sağlıyor. Elit, nezih, ferah ve doğal görünümüyle, mağaza içindeki ürünlerde merak uyandırıyor. Su, insanları cezbeden doğadaki en temel ve neredeyse tek unsurdur. Daima çekim gücü yüksektir.

Mağaza İçi Su Dekorları

Kasa bankosunda kullanılan ahşap türü bankoların yerine su duvarlarıyla tasarlanan konseptler, raf arkalarında boydan kullanılan su duvarları, algıda seçicilik uyandıran ve satışta olan ürünlerin ‘’subliminal mesaj’’ içermeyen bir algıyla seçilmesine olanak sunar.

Ürünlerin arka fonundaki tema su olduğunda daima doğru karar etkisi uyandırır. Tüm bu pozitif katkılarıyla keşfedilen su perdeleri, mağazacılık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Cam tuğlalar ve su duvarlarıyla yapılan tezgahlar, masa şelaleleri ile süslenmiş mağazalar daha seçkin ve huzurlu bir ortam sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir